Sonido de animales ringtones

Sonido de animales ringtones 1.1.2

dzwonek dźwięk zwierząt: to zabawna aplikacja do nauki o królestwie zwierząt.

dzwonek dźwięk zwierząt: to zabawna aplikacja do nauki o królestwie zwierząt.

dzwonek dźwięk zwierząt: to zabawna aplikacja do nauki o królestwie zwierząt.

Za pomocą tego programu będziesz w stanie zobaczyć różne rodzaje dźwięków zwierząt na telefon komórkowy, aby wiedzieć.

Idealny do nauczania dzieci o królestwie dźwięku i obrazu zilustrowania różnych zwierząt i ich otoczenia, w którym żyją.

Niech dzieci i młodzież do zwiedzania królestwa zwierząt poprzez poznanie zwierząt wizualnie, dźwiękiem i nazwy zwierząt. Możesz przejść do listy kilka miniaturek zwierząt, które mogą poruszać, przesuwając palcem po ekranie od góry do dołu.

Główna hipoteza tej opracowanej zastosowania, zoosemiotics zapewnić, że wszystkie zwierzęta są towarzyskie i że każdy gatunek ma swoje media i objawia się jego poczucie humoru, godów, radość, ból, smutek, itp.. Nauka ta dzieli się na trzy rodzaje: Pure zoosemiotics projektuje modele komunikatów i sygnałów wyjściowych między zwierzętami w naukowych, zoosemiotics opisowych badań komunikacji pomiędzy gatunków zwierząt, takich jak sygnałów używanych zadzwonić partnera wybrać nasienie ich na studia lub ostrzec ingerencji obcy lub zagrożenie, zoosemiotics.

Ważnym zadaniem jest doprowadzić płci do rozmnażania. Procesja zwykle obejmuje skomplikowane rytuały, w których jedno lub oboje uczestnicy zajmują pozycje w celu "zadzwoń". Wśród tych rytuałów, uczestnicy uczą się rozpoznawać i oceniać przydatność skojarzenia z innym.

Kolejną funkcją jest marką spośród innych zwierząt, jako sposób ustalenia granic i pozycji w hierarchii. Hierarchie są określane przez agresji i uległości. W stadzie pokazać wilki składania uchylił jego plecy, jego uszy i wprowadzania ogon między nogami.

Obrona przed atakami wrogów lub drapieżników, często znaki intensywne lub nagle. Ssaki zazwyczaj mocno naciskać krzyczy lub ryk lub poważnie, kiedy czują się zagrożone. Króliki i jelenie z ogonem cuda, aby ostrzec innych o zbliżającym się niebezpieczeństwie. Zamiast ptaki

Osoba z grupy, która znalazła się źródłem pożywienia zazwyczaj wysyła te informacje do pozostałych kolegów z drużyny. Tak jest w przypadku pszczół i szczurów.

Ciesz się, że na Państwa sugestie, aby poprawić tę informację.

AMDROID

Sonido de animales ringtones

Download

Sonido de animales ringtones 1.1.2